Kurumsal

USTABOYA

Usta Boya 2005 yılında Genel Sanayi Boyaları satış, pazarlama ve teknik destek konusunda faaliyet göstermek amacıyla bu alandaki 18 yıllık bilgi birikimi ile kurulmuştur.

Öncelikle belirtmek isterizki siz değerli müşterilerimizin bize olan inancı ve güveni sayesinde 15. kuruluş yılımızı doldurmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu sebeple aileme, gönül birliği yapmış tüm personelimize, katkı veren siz değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını şartnameleri doğrultusunda eksiksiz karşılayacak, en ekonomik boya ve boyama prosesini kurarak, mevcut SELEMIX SYSTEM MIX makinalarıyla da astar veya son kat anında RAL, PANTONE, NCS British Standarts binlerce renk sistem seçeneklerine cevap verecek şekilde düzenlenmiş olup, toplamda minimum maliyet, maksimum fayda sağlatmayı amaç edinmiştir.

Firmamız yüksek performanslı boyalar, kaplamalar ve YANGIN GECİKTİRİCİ ÜRÜNLER yanında, su bazlı boya ve Türkiye’de bir ilk olan SU BAZLI boya mix makinesi ve ASTARSIZ DİREKT SONKAT sistemi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

“USTA BOYA”, size özel doğru boya sistemini kurarak, doğru renk, güçlü altyapı, hızlı servis ağı ile hizmetlerine devam etmektedir.

“USTA BOYA” bir boya satıcısı değil, çözüm ortağınızdır.

MARKALARIMIZ

SELEMIX AQUA
ppg-logo

GALERİ